Domofony zewnętrzne Codi – bezpieczeństwo i niezawodność

Grupa techniczna Codi jest producentem wielu nowoczesnych modeli wideodomofonów z szyfratorem, wyróżniających się najlepszymi technologicznymi rozwiązaniami, które umożliwiają wszechstronne ich zastosowanie – od budynków wolnostojących, po zamknięte osiedla. Wideodomofony Codi wyposażone są w kolorowe kamery, zapewniające wysokiej jakości obraz w systemie.

 

Panele domofonu

Panel rozmówny zewnętrzny M2710

Panel rozmówny zewnętrzny M4000

Panel rozmówny zewnętrzny M2710 - KTM2710WA

Panel rozmówny zewnętrzny M2710 - KTM2710WDR_SP

Panel rozmówny zewnętrzny M2710 - KTM2710WDR

Panele rozmówne zewnętrzne – praktyczne rozwiązania

Wideodomofony Codi charakteryzują się uniwersalnością i innowacyjnością. Za ich pomocą można otwierać drzwi oraz bramy na wiele sposobów:

— używając pilota radiowego,

— za pomocą kodu ogólnego lub indywidualnego,

— z użyciem czytnika kart RFID,

— za pomocą skanu linii papilarnych,

— zdalnie aparatem bramy wjazdowej.

Ponadto graficzny wyświetlacz LCD zainstalowany w wideodomofonach Codi zapewnia dobrą widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy. Świecąca klawiatura zbliżeniowa jest niewrażliwa na warunki atmosferyczne i zabrudzenia, co zapewnia długie funkcjonowanie sprzętowi nawet w niesprzyjającej pogodzie. Nowoczesny system pozwala na połączenie się z poziomu dowolnej bramy wejściowej z dowolnym aparatem (zapewniona jest również łączność wzajemna między wszystkimi aparatami w obiekcie), zachowując przy tym wyjątkowo dobrą słyszalność, która jest stała czasowo oraz niezależna od wielkości systemu wideodomofonów. Oznacza to, że system funkcjonuje tak samo dobrze przy połączeniu ze sobą wielu budynków.

Domofon zewnętrzny – nowoczesne technologie

Zastosowane w zewnętrznych panelach rozmównych z kamerą Codi rozwiązania pozwalają na zaawansowane operowanie systemem budynków oraz szczegółową kontrolę zarejestrowanych zdarzeń (wejść czy użyć kodów) na zewnętrznym komputerze, na którym można również konfigurować parametry robocze systemu. Ponadto wideodomofony pozwalają na przekierowanie przychodzących połączeń do innego lokalu, a także na łączność z portierem. Użytkownik może zaprogramować swój własny kod do otwierania bramy czy drzwi. Wideodomofony zapewniają też możliwość obsługi obiektów o wielu wejściach. Dzięki niewrażliwości na zwarcie dowolnej linii rozmównej urządzenia są niezawodne, a indywidualne linie można komutować. Ponadto system jest zaprogramowany na automatyczną samokontrolę, co ułatwia użytkownikom korzystanie z wideodomofonów. Lokatorzy mogą korzystać z wygodnej, wbudowanej listy z wydzielonymi przyciskami funkcyjnymi. Wybierając wideodomofon grupy technicznej Codi masz pewność, że decydujesz się na najwyższej jakości sprzęt, zapewniający wyjątkowo intuicyjny i profesjonalny system.