Monitory do wideodomofonu – bezpieczeństwo i wygoda

Monitory do wideodomofonu są urządzeniami, które pozwalają na zdalne zarządzanie i kontrolowanie wideodomofonu. Są one bardzo przydatne, ponieważ umożliwiają osobom mieszkającym w domu lub w mieszkaniu na monitorowanie i reagowanie na niezapowiedziane wizyty gości. Dzięki monitorom do wideodomofonu możliwe jest zobaczenie, kto znajduje się na zewnątrz budynku i na tej podstawie podjęcie decyzji o otwarciu drzwi.

Monitory do wideodomofonu

MONITOR WIDEO M2700

MONITOR WIDEO M2900

MONITOR WIDEO M2970

MONITOR WIDEO M2950

Praktyczne funkcje w monitorach do wideodomofonu Codi

Monitory do wideodomofonu różnią się między sobą wielkością i funkcjami. Niektóre modele są małe i kompaktowe, co pozwala na umieszczenie ich na dowolnym miejscu w domu lub mieszkaniu. Inne modele są większe i bardziej zaawansowane, oferując dodatkowe funkcje, takie jak nagrywanie wizji z kamery. Dzięki kolorowemu obrazowi wysokiej jakości i możliwości regulacji jaskrawości i nasycenia barw obrazu jesteśmy w stanie dokładnie wszystko zobaczyć na ekranie. Nasze monitory do wideodomofonu mają dotykowo-zbliżeniową klawiaturę widoczną w każdych warunkach oświetleniowych. Ponadto są urządzeniami głośnomówiącymi – nie wymagają montażu dodatkowego aparatu rozmównego. Przy tym monitory do wideodomofonu Codi są łatwe w instalacji – naścienne montowanie nie wymaga wykuwania otworów w ścianie.

Zaawansowane technologicznie monitory do wideodomofonu Codi

Nasze monitory do wideodomofonu wyposażone są w wiele praktycznych udogodnień, sprawiających, że ich użytkowanie to czysta przyjemność. Mają one funkcję łączności wzajemnej pomiędzy wszystkimi aparatami systemu, a także łączności z portierem. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo użytkowników – w niektórych modelach istnieje możliwość wysłania sygnału alarmowego do sąsiadów poprzez gest nakrycia klawiatury dłonią. Opcjonalnie monitory mogą zarejestrować do 256 kolorowych obrazów z danymi dotyczącymi daty oraz czasu, a także nagrywa obraz w przypadku nieodebrania połączenia. Płaskie, dotykowe panele obsługowe są intuicyjne w użytkowaniu i funkcjonalne.