Uniwersalność systemowa
Możesz podłączyć do linii lokatorskiej aparat audio, telefon bezprzewodowy lub monitor wideo. Pełna wygoda i dowolność!

Lokal dwupoziomowy lub willa
Możesz zainstalować kilka monitorów i/lub aparatów audio pracujących jako grupa (wywoływanych tym samym numerem). I łączyć się między nimi (a także z innymi aparatami obiektu)

Pełna łączność wzajemna
System zapewnia łączność pomiędzy wszystkimi lokatorami w ramach dużego lokalu, klatki, budynku, osiedla. Praktycznie bez ograniczeń ilościowych i konieczności dokładania kolejnych, dodatkowych modułów.

Przekierowanie
Idziesz do sąsiada z wizytą ? Przekieruj swój numer na jego aparat. Osoba przychodząca będzie mogła skontaktować się z Tobą. A jeśli to złodziej sprawdzający Twoją obecność w lokalu podczas urlopu… Zawiedzie się.

Personalizacja
Chcesz zmienić kod wejściowy, wprowadzić zakaz łączności z Tobą, zakaz powiadomień, itd. ? Ustaw sam, wedle życzenia owe parametry z poziomu aparatu lub menu monitora. Bez konieczności wzywania do tego płatnego serwisu

Podgląd
Chcesz spojrzeć na swoje auto w garażu lub na piaskownicę ? Wybierz klawiaturą numer kamery, z której chcesz obejrzeć obraz.

Sterowanie pilotem
To w naszych urządzenia standard stosowany od lat. Bramę, drzwi, światło na klatce uruchomisz nawet nie wyjmując rąk z kieszeni.

Portier
Łączność z portierem odbywa się wielopoziomowo i z dowolnego miejsca wywołania.Portier nr 1 zajęty ? System przekieruje automatycznie do kolejnych portierów według ustalonej listy.

Powiadomienia
Jest ważna informacja dla mieszkańców ? Po co wywieszać kartki na drzwiach ? Portier ze swojego panelu wyśle informację o tym (SMS) do wybranej grupy monitorów. Lokatorzy zobaczą to na ekranie.

Antynapad
Zagrożenie? Nie szukaj specjalnego przycisku schowanego wśród innych. Nie ma takiego. Wystarczy, że przedramieniem zakryjesz klawiaturę w monitorze. System wyśle sygnał do ochrony.

Alarm lokalny
Linea Azzurro umożliwia w każdym lokalu jego rozbudowę o system alarmowy wysyłający powiadomienia do ochrony. Monitor jednocześnie pełni funkcję centralki alarmowej.

A jeśli w budynku brak ochrony?
Wówczas sygnał alarmowy może zostać wysłany do wybranej grupy lokali. Na przykład sąsiadów z tego samego piętra.

Instalacja w osiedlu domków jednorodzinnych?
Stosując moduł GSM M3000 nie ma już potrzeby prowadzenia kilometrów kabli by zapewnić łączność pomiędzy furtką/bramą a mieszkańcami.

Nie ma Cię w domu, a przychodzi kurier z paczką?
Nie ma problemu. Stosując moduł GSM M3000 np. dla całego pionu lub budynku wywołanie Twojego lokalu zostanie przekierowane na Twój telefon komórkowy w razie niepodjęcia rozmowy w lokalu. Wówczas będziesz mógł prowadzić konwersację na linii domofon – telefon komórkowy, a w razie potrzeby otworzyć drzwi do klatki.

Co jeszcze?
Brakuje jakiejś funkcji ? Potrzeba czegoś nietypowego, specjalizowanego ? To żaden problem ! Powiadom nas a my to zaimplementujemy. Jako twórcy sprzętu i oprogramowania mamy pełną swobodę w jego niemal dowolnym modyfikowaniu.